CatalanEnglishFrenchSpanish
D
H
M
S

ÚLTIMES NOTICIES

DE LA MITJA DE GRANOLLERS

Inscripcions obertes a la Mitja 2020

Encetem una nova temporada, volem informar que ja estan obertes les inscripcions de la Mitja 2020.
Per fer la inscripció de la Mitja, 10K, el Quart, la Mini o l’Open heu d’entrar a l’apartat destinat a cada cursa des del menú principal a l’apartat d’inscripció de la web de la Mitja.

Aquesta edició també teniu la possibilitat de fer inscripcions combinades del Tast i de la Mitja. Farem un descompte de 8 euros i obtindràs dues inscripcions, el regal del Tast i els regals de la Mitja.
Inscripcions combinades Tast i Mitja

Guanyadors per categoria d’anys a la Mitja 2019

El dimecres 8 de maig de 2019, a les 18 hores, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

Guanyadors per anys categoria femenina:
(F1954) Luz Marina Velasquez Puentes; (F1955) Dolors Sala Lligoña; (F1956) Rosa Maria Martinez Martinez; (F1957) Paloma Caballero Quintana; (F1958) Roser Navarro Rueda; (F1959) Delia Ramos Ramos; (F1960) Tona Ribas Duch; (F1961) Mercè Puigdueta Pañach; (F1962) Assumpta Relats Casas; (F1963) Susi Macia Cañete; (F1964) Chiki Dolores Roldán López; (F1965) Eulalia Alonso Carbonell; (F1966) Yolanda Guardado Almansa; (F1967) Carmen Hidalgo Moreno; (F1968) Lluïsa Puig Mallen; (F1969) Isabel Abril Centeno; (F1970) íngrid Sala Margó; (F1971) Carmen Martin Valencia; (F1972) Rakel Fontrodona Palomares; (F1973) Eva Roca Garcia; (F1974) Luisa Rey Candon; (F1975) Agnès Nieto Cruzate; (F1976) Francina González Roca; (F1977) Silvia Segura Parra; (F1978) Hasna Bahom; (F1979) Ruth Guillem Mas; (F1980) Jes Bonet; (F1981) Lorena Carreño Navarro; (F1982) Esther Cruz Sanchez; (F1983) Barbara Ramon; (F1984) Judith Corachan Vaquera; (F1985) Elisabet Martin Almansa; (F1986) Laura Placinta Garcia; (F1987) Cristina Silva Feliu; (F1988) Daniela Gomis Pérez; (F1989) Eva Wutti; (F1990) Judit Bagues Gorchs; (F1991) Vanessa Sancho Torrents; (F1992) Calli Thackery; (F1993) Patri Rodriguez Prieto; (F1994) Anna Oriol Estalella; (F1995) Irene Sanchez Albert; (F1996) Montserrat Estany De Pouplana; (F1997) Ana María Cantueso Cáliz; (F1998) Elena De Sande Collado; (F1999) Clara Prieto Pardo; (F2005) Paula Saavedra Lahoz

Guanyadors per anys categoria masculina:
(M1945) Jordi Mas Garcia; (M1946) Juan García Leal; (M1947) Juan Navarro Pérez; (M1948) Cándido Bermejo; (M1949) Alfred Carreres; (M1950) Josep Maso Tarres; (M1951) Javier Lopez Merino; (M1952) Javier Domínguez Solanas; (M1953) Lluis Hilario Rubert; (M1954) Santiago Gomez Ruiz; (M1955) Antonio García Mesas; (M1956) Francisco Anton Perea; (M1957) Manolo Romero Del Peral; (M1958) Juan Ramón Martos Castro; (M1959) Pascual Vicente Serna; (M1960) Miguel Nadal Buades; (M1961) Jordi Cavero Buscató; (M1962) Alex Aldoma Brufau; (M1963) Juan Carlos Chamorro Carrillo; (M1964) Roberto Cerda Espinoza; (M1965) Jose Corral Rodriguez; (M1966) Hans Super; (M1967) Guillem Fernandez Lopez; (M1968) Brahim Boughemza; (M1969) Ignacio Moises Calama Arias; (M1970) Enric Sanz Seisdedos; (M1971) Francisco Castellano Torrico; (M1972) Alberto Jiménez Hernández; (M1973) Jordi Escoriza Valencia; (M1974) Miguel Angel Molina Porcel; (M1975) Sergi Farran Minguell; (M1976) Lahcen Harbil; (M1977) David Gonzalez Casares; (M1978) Miguel Ferrer Muro; (M1979) Javier Urbano Hurtado; (M1980) Carles Castillejo; (M1981) Harrouf Ridouane; (M1982) Javi Rubio Martinez; (M1983) Carlos Cera Izquierdo; (M1984) Joan Puyuelo; (M1985) Carlos Sáez Ruiz; (M1986) Xavi Tomasa Serrano; (M1987) Mohamed El Ghazouany; (M1988) Chris Rainsford; (M1990) Tom Evans; (M1991) Lucas Alonso Duró; (M1992) Marc Castan Canillas; (M1993) Doug Musson; (M1994) Albert Ollé Aldeguer; (M1995) Shah Rukh Khan; (M1996) Xavi Arcas Salvador; (M1997) Arnau Illa José; (M1998) Marc Garcia Villodres; (M1999) Daniel Mataró Marsal; (M2000) Roger Gómez López; (M2001) Jan Núñez I Ramon; (M2002) Ignasi Blasi Moreno; (M2003) Adrian Aaron Martinez Bejar

Guanyadors per municipi i equips a la Mitja 2019

El dimecres 8 de maig de 2019, a les 18 hores, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

Aquets son els guanyadors per Municipi femení i masculí a la Mitja 2019
Les Fraqueses Del Vallès: Carmen Martin Valencia i Jordi Relats
Granollers: Vanessa Sancho Torrents i Pakito Pérez Verdugo
La Garriga: Silvia Segura Parra i Juan Manuel Cardenas Maestre
Cardedeu: Elisabet Martin Almansa i Javier Urbano Hurtado
Canovelles: Rosi Garcia Alvarez i Javi Rubio Martinez
L’Ametlla Del Vallès: Anna Codina Mir i David Crivillers Galobardas
Lliçà d’Amunt: Cristina Alvarez Benítez i Rafael Espinar
muni

Guanyadors per equips a la Mitja 2019
1 – Atlètic Congost
Javier Urbano Hurtado, Joan Puyuelo, Lluís Morales Martínez i Jesus Suarez Morcillo
2 – Síndrome Kabuki barefoot team
Esteve Olive Boix, Jose Luis Diaz Flores, Ivan Regalado Segarra i Antonio Fontiveros Elias
3 – Atlètic Congost 2
Jose Pajuelo Cruz, Carlos Velasco Martinez, Jose Enciso Muñoz i Edu Tabares Gahete

Manel Mercado, guanyador del smartwatch de Mail Boxes Etc

Manel Mercado, ha sigut l’afortunat guanyador del smartwatch (Garmin Forerunner 235), entre tots els inscrits a la Mitja 2019, als 10 km i al Quart.
Felicitats Manel!
Aquest sorteig ha sigut possible gràcies al patrocini de Mail Boxes ETC Granollers.

SUBSCRIURE'M

Subscriu-te a la nostra newsletter i et mantindrem informat: