Armand Serra Carrera, guanyador del viatge a New York 2017

INFO DESTACADA. 27 DE abril DEL 2017

L’afortunat guanyador ha sigut l’Armand Serra Carrera de Terrassa, amb el número de dorsal 7260 de la Mitja 2017.
Enhorabona Armand! Acabes de guanyar un dorsal per anar a la Marató de New York i fer turisme durant 5 dies!

Montse Ors primera classificada de la població de Cardedeu

INFO DESTACADA. 01 DE abril DEL 2017

Montse Ors primera classificada de la població de Cardedeu a la Mitja 2017 recull el trofeu de mans del Toni Cornellas i el Joan Villuendas. L’enhorabona!

L’equip C.E. Esparraguera segones per equips la mitja 2017

INFO DESTACADA. 01 DE abril DEL 2017

La Marta i la Susana del equip C.E.Esparraguera que es van classificar segones per equips la mitja 2017 recullen el premi.

Primeres i primers classificats per municipi i programa “Comença a fer la Mitja” 2017

01 DE abril DEL 2017

El dimecres 22 de març de 2017 ens vam reunir les primeres i els primers classificats dels municipis del Vallès Oriental per on passa la Mitja i aquells que tenen programes “Comença a fer la Mitja” Granollers, Les Franqueses, La Garriga, Canovelles, Cardedeu, La Roca, Lliçà d’Amunt i L’Ametlla del Vallès; i el primer i la primera de més edat. L’enhorabona a tots!

Guanyadors per Categoria d’anys a la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 15 DE març DEL 2017

Ja podeu consultat tots els guanyadors per categoria per any a la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

Si has sigut l’afortunat/ada has d’omplir aquest formulari per confirmar la teva assistència a l’entrega de trofeus.

Guanyadors de mes edat a la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 13 DE març DEL 2017

Aquets son els/les guanyadors/es de més edat a la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

La Mitja Femení: 1. Pepita Eriz Fernández
La Mitja Masculí: 1. Manuel Rosales Touza

10k Femení: 1. Núria Barutel
10k Masculí: 1. Joan Ribas Pasqual

El Quart Femení: 1. Mercedes Ibáñez Martinez
El Quart Masculí: 1. Enrique Ortega Ortega

Guanyadors per Població a la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 13 DE març DEL 2017

Aquets son els guanyadors per població a la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

Granollers: Jaume Aragones i Ana Belen Garcia Rull
Les Franqueses: Jordi Martos López i Eva Martos López
La Garriga: Daniel Cuartero Pastor i Silvia Segura Parra
Canovelles: Jose Corral Rodriguez i Rosi Garcia
Cardedeu: Jaume Faja Sala i Montse Ors Cordoba
Ametlla del Vallès: David Crivillers Galobardas i Rosa M. Madrid Gonzalez
Lliçà d’Amunt: Ricard Amores López i Neus Estrany Riera

Guanyadors per Equips a la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 13 DE març DEL 2017

Aquets son els guanyadors per equips masculí i femení a la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

FEMENÍ

2CADES PEL RUNNING: Susana Lombardo Orihuela, Laurence Prigent, Maria Anguita Benet, Georgina Maynou Lombardo
C.A. ESPARREGUERA: Sonia Cruz Vidueira, Susana García Montes, Marta Blanco Ramirez, Maika Casado Duran

MASCULÍ

CAMINS.CAT: Miguel Gonzalez Parra, Jordi Candela Garriga, Xavi Muñoz Gil, Carlos Gomez Lopez
INFINIT B: Xavi Bonell Ruiz, Ramon Viladot Ortiz, Gerard Godo Pascual, Jorge Rodriguez Gonzalez
INFINIT A: Carlos Fernández De Dios, Josep Pujol, Xavi Alvarez Sánchez, Ramon Pelejà Cuerva

Els tres primers guanyadors dels 5k i 10k (masculí i femení) de la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 13 DE març DEL 2017

Aquets son els tres primers guanyadors dels 5k i 10k (masculí i femení) de la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

5K FEMENÍ
1. Inas Kajtih Kajtih – 2. Aina Camats Torrents – 3. Ana Moreno

10K FEMENÍ
1. Mayte Iñiguez Villaplana – 2. Nidia Borget Ruidiaz – 3. Margarita Adrover Valera

5K MASCULÍ
1. Youssef Essabany – 2. Carlos Diaz – 3. Marc Boix Roca

10K MASCULÍ
1. Mikel Garcia Escocia – 2. Marc Fenwick – 3. Carles Montllor Vegas

Resum especial La Mitja 2017 en VOTV

INFO DESTACADA. 08 DE febrer DEL 2017

Us deixem l’emissió del resum especial de totes les activitats que engloben La Mitja Marató 2017 que VOTV a montat. Molt bona feina!

Resum especial La Mitja en VOTV