Guanyadors per Equips a la Mitja 2018

INFO DESTACADA. 09 DE febrer DEL 2018

Aquets son els guanyadors per equips masculí i femení a la Mitja 2018.

FEMENÍ

1. A4ELKM: Carmen Martin Valencia – Anna Codina Mir – Sandra Bustamante Hernandez – Yolanda Guardado Almansa – Cesca Parra Garcia
2. L’AIRE: Núria Rubio Bellavista – Sònia Solé I Sabaté – Laura Clotet Casacuberta – Reme Redondo Indiano – Mònica Carretero Segués
3. C.M. SIGUEME: Linda Arnott – Conxa Coca Cumellas – Paqui Calero Cabrera – Yaiza Cuevas Trigo – Carlota Serrano García
Resultats Equips Femení

MASCULÍ

1. CORREDORS.CAT: Jordi Seco Torra – Joan Piqué Serra – Quico Peinado Palomero – Xavier Nadal I Gelada – Raúl Martínez Velasco
2. U.G.E. BADALONA: Blai Hermoso Torné – Bruno Paz Palanques – Javi Gil Tortosa – Oscar Parera Ferrer – Ruben Jorgoso Cortés
3. RUNNING LES FRANQUESES: Javier Gracia Jimenez – Joan Puyuelo – Javier Urbano Hurtado – Jose Manuel Sobrino Alonso – Jose Enciso Muñoz
Resultats Equips Masculí

L’equip C.E. Esparraguera segones per equips la mitja 2017

INFO DESTACADA. 01 DE abril DEL 2017

La Marta i la Susana del equip C.E.Esparraguera que es van classificar segones per equips la mitja 2017 recullen el premi.

Primeres i primers classificats per municipi i programa “Comença a fer la Mitja” 2017

01 DE abril DEL 2017

El dimecres 22 de març de 2017 ens vam reunir les primeres i els primers classificats dels municipis del Vallès Oriental per on passa la Mitja i aquells que tenen programes “Comença a fer la Mitja” Granollers, Les Franqueses, La Garriga, Canovelles, Cardedeu, La Roca, Lliçà d’Amunt i L’Ametlla del Vallès; i el primer i la primera de més edat. L’enhorabona a tots!

Guanyadors per Equips a la Mitja 2017

INFO DESTACADA. 13 DE març DEL 2017

Aquets son els guanyadors per equips masculí i femení a la Mitja 2017.
El dia 22 de març de 2017, a les 18h, a la seu de KH7 Lloreda (Passeig de la Ribera, 111, 08420 Canovelles, Barcelona) farem l’entrega dels trofeus.

FEMENÍ

2CADES PEL RUNNING: Susana Lombardo Orihuela, Laurence Prigent, Maria Anguita Benet, Georgina Maynou Lombardo
C.A. ESPARREGUERA: Sonia Cruz Vidueira, Susana García Montes, Marta Blanco Ramirez, Maika Casado Duran

MASCULÍ

CAMINS.CAT: Miguel Gonzalez Parra, Jordi Candela Garriga, Xavi Muñoz Gil, Carlos Gomez Lopez
INFINIT B: Xavi Bonell Ruiz, Ramon Viladot Ortiz, Gerard Godo Pascual, Jorge Rodriguez Gonzalez
INFINIT A: Carlos Fernández De Dios, Josep Pujol, Xavi Alvarez Sánchez, Ramon Pelejà Cuerva

Comparteix això amb un amic